Zaloguj się | Rejestracja

Zatrzymano złodzieja ze Swarzędza


Zatrzymano złodzieja
ze Swarzędza


Policjanci zatrzymali mieszkańca Swarzędza podejrzanego o kradzież kilkudziesięciu katalizatorów. Do przestępstwa doszło przed kilkoma tygodniami w Kopanicy. 24-letni złodziej usłyszał zarzuty i przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Informacja o kradzieży 30 katalizatorów dotarła do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w połowie lipca br. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony oszacował na 7 tysięcy złotych. Od tej chwili funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem kim jest złodziej i gdzie ukrył skradzione mienie. Zajmujący się tą sprawą policjanci zabezpieczyli ślady ujawnione na miejscu zdarzenia, a także przesłuchali osoby mogące przyczynić się do wskazania rabusia.

Reklamy Google:


W połowie września, na podstawie poczynionych ustaleń policjanci udali się do Swarzędza, gdzie zaprowadził ich trop mogący doprowadzić do zatrzymania potencjalnego sprawcy. Dzięki temu mundurowi zatrzymali, a następnie doprowadzili do policyjnego aresztu 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Zaskoczony widokiem policjantów mieszkaniec Swarzędza nie próbował ucieczki, zaprzeczył jednak swemu udziałowi w kradzieży.

Podczas przeprowadzonych z jego udziałem czynności mundurowi udowodnili, że mężczyzna zaplanował i zrealizował kradzież, której ofiarą padł mieszkaniec Kopanicy. Skradzionych katalizatorów nie udało się odzyskać. Jak ustalono zostały sprzedane. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 29 września 2014 - 09:03:15 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama