Zaloguj się | Rejestracja

Policja: 1000 sztuk podrobionej odzieży


Policja: 1000 sztuk podrobionej odzieży

Policjanci z Poznania i Swarzędza w jednej z podpoznańskich miejscowości zabezpieczyli blisko 1000 sztuk odzieży pochodzącej z nielegalnego źródła. Podrobione ubrania i buty miały naniesione znaki towarowe znanych na całym świecie producentów odzieży.


Na początku lutego funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Swarzędzu w jednej z podpoznańskich miejscowości zabezpieczyli blisko 1000 sztuk odzieży pochodzącej z nielegalnego źródła. Odzież, przypominająca oryginalną, wcale nią nie była. Handlujący oferował m. in. buty, bieliznę, koszulki. Sprzedaż odbywała się w sklepie oraz za pośrednictwem internetu.

Reklamy Google:


Podrobione ubrania i buty miały naniesione znaki towarowe znanych na całym świecie 8 producentów odzieży. Dotychczas straty oszacowało 5 pokrzywdzonych firm. Wartość podrobionych rzeczy została wstępnie wyceniona na 26 tysięcy złotych. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie.

Handlującemu podrobioną odzieżą za wprowadzanie do obrotu wyrobów opatrzonych zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Poznaniu

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Uwaga na oszusta!
Podaje się za oficera CBŚ


Uwaga na kolejnego oszusta, który podaje się za oficera Centralnego Biura Śledczego o nazwisku Lipski. W ostatnich dniach mężczyzna próbował oszukać starszych ludzi w Poznaniu, Swarzędzu, Luboniu i okolicznych miejscowościach. Kilka razy już mu się udało. Ostrzeżmy swoich bliskich przed oszustem!Zatrzymano złodzieja
ze Swarzędza


Policjanci zatrzymali mieszkańca Swarzędza podejrzanego o kradzież kilkudziesięciu katalizatorów. Do przestępstwa doszło przed kilkoma tygodniami w Kopanicy. 24-letni złodziej usłyszał zarzuty i przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

środa 11 lutego 2015 - 08:09:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama