Zaloguj się | Rejestracja

Bilety okresowe dostępne przez Internet


Bilety okresowe dostępne przez Internet

Od poniedziałku 12 października pasażerowie Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej mają możliwość zakupu biletu okresowego przez Internet. Zakup jest możliwy w przypadku posiadania Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA).


Od 12 października można zakupić bilet okresowy przez Internet, a następnie przetransferować go na kartę PEKA w każdym pojeździe ZGK w Swarzędzu, ZTM lub ZK w Kleszczewie. Jest to duże ułatwienie dla pasażerów, którzy nie muszą już stać w kolejce, aby kupić bilet tradycyjny lub załadować bilet elektroniczny na kartę PEKA w Punkcie Sprzedaży Biletów. Wprowadzenie opcji zakupu biletów okresowych przez Internet stało się możliwe dzięki przystąpieniu na początku 2015 roku gminy Swarzędz do tzw. "modelu gminnego" systemu PEKA.

Reklamy Google:


Model gminny dla linii autobusowych zarządzanych przez poszczególne gminy obejmuje funkcjonalność biletu okresowego według taryfy obowiązującej w poszczególnych regionach. Model został uruchomiony w gminach Swarzędz (od lutego 2015), Kleszczewo i Kórnik dla lokalnych linii autobusowych. Po uruchomieniu modelu gminnego, na kartę PEKA można załadować jednocześnie bilety okresowe 3 różnych organizatorów (np. ZTM Poznań + Swarzędzka Komunikacja Autobusowa + Zakład Komunalny w Kleszczewie).

Bilety okresowe Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej na kartę PEKA można też nadal nabywać w poniższych punktach sprzedaży:
w Poznaniu:
- punkt sprzedaży biletów ZGK na Rondzie Śródka (wyłącznie bilety swarzędzkie),
w Swarzędzu:
- punkt sprzedaży biletów ZGK, ul. Strzelecka (wyłącznie bilety swarzędzkie),
- Salonik Prasowy, ul. Piaski 2 (bilety swarzędzkie i ZTM Poznań),
- EUROKIOSK, Dworzec Kościuszkowców (bilety swarzędzkie i ZTM Poznań),
- EUROKIOSK, os. Mielżyńskiego 139/24 (bilety swarzędzkie i ZTM Poznań),
- TRADE EXPERT (Agencja Wpłat), os. Raczyńskiego 17 (bilety swarzędzkie i ZTM Poznań),
w Kobylnicy:
- USŁUGI FINANSOWE, ul. Swarzędzka - Nastawnia PKP (bilety swarzędzkie i ZTM Poznań)

Źródło: UMiG Swarzędz

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 12 października 2015 - 14:33:42 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama