Zaloguj się | Rejestracja

Swarzędz: darmowe przejazdy dla osób 65+


Swarzędz: darmowe przejazdy dla osób 65+

Od 1 stycznia 2016 r. rozszerzony zostanie zakres uprawnień do bezpłatnych przejazdów Swarzędzką Komunikacją Autobusową. Za darmo będą mogli jeździć pasażerowie, którzy ukończyli 65 rok życia. Dotychczas to uprawnienie przysługiwało od 70 roku życia.


Reklamy Google:


Pasażerowie w wieku 65+ będą mogli korzystać z darmowych przejazdów na podstawie dowodu osobistego lub innego dokumentu z datą urodzenia. Bezpłatne przejazdy będą również przysługiwały członkom rodzin wielodzietnych, biorących udział w programie "Gmina Swarzędz Przyjazna Rodzinie". Aby korzystać z darmowych przejazdów należy posiadać Kartę Dużej Rodziny wydawaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Przysługuje ona rodzinom z co najmniej trojgiem dzieci.

Dodatkowo w listopadzie Rada Miejska uchwaliła 50% ulgę na bilety Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej dla doktorantów. Również ta ulga zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2016.

Źródło: UMiG Swarzędz

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Bilety okresowe dostępne przez Internet

Od poniedziałku 12 października pasażerowie Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej mają możliwość zakupu biletu okresowego przez Internet. Zakup jest możliwy w przypadku posiadania Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA).

piątek 04 grudnia 2015 - 12:37:58 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama