Zaloguj się | Rejestracja

Nowa przychodnia CenterMed w Swarzędzu


Nowa przychodnia CenterMed w Swarzędzu

Grupa CenterMed wspólnie z Gabinetami Stomatologicznymi i Lekarskimi Małgorzaty Śledź otworzyła przychodnię przy ul. Tysiąclecia 20a w Swarzędzu. W nowej placówce przyjmuje m.in. lekarz rodzinny w ramach NFZ z punktem pobrań oraz USG. Na miejscu przyjmuje też pediatra. Można również skorzystać z szerokiego zakresu świadczeń stomatologicznych.


Nowa przychodnia w Swarzędzu zaczęła funkcjonować 4 stycznia 2016 r. W budynku przy ulicy Tysiąclecia 20a oprócz lekarza rodzinnego, pediatry i stomatologa działa też poradnia zdrowego odżywiania we współpracy z Erthpower i Fitgo. Wkrótce mają ruszyć poradnie specjalistyczne m.in. kardiologiczna, dermatologiczna i chirurgii dziecięcej.

"Do tej pory mieszkańcy tej części Swarzędza mieli utrudniony dostęp do lekarza rodzinnego i pediatry, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie placówki" - podkreśla Przemysław Leśniewski, dyrektor CenterMed Poznań.

Przychodnia mieści się w budynku, gdzie od lat działają Gabinety Stomatologiczne i Lekarskie Małgorzaty Śledź. Bezpośrednio przy przychodni wyznaczone są miejsca parkingowe. W pobliżu mieszczą się też dwa przystanki, na których zatrzymują się m.in. autobusy linii: 400, 405, 406, 407, 484, 497.

Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 20:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00. Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 10:00. Strona internetowa przychodni to: www.lekarzswarzedz.pl

Gabinety Stomatologiczne:
- leczenie ogólnostomatologiczne
- ortodonta
- chirurg stomatolog
- implanty
- protetyka
- leczenie zachowawcze
- RTG i Radiowizjografia
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 9:00 - 14:00
Kontakt: tel. 61 817 54 27, kom. 605 319 677

Poradnia Zdrowego Żywienia:
- analiza składu ciała przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu Fit Go
- fitoterapia
- naturoterapie
- diety odchudzające
- diety odmładzające
- oczyszczanie organizmu
Kontakt: tel. 61 817 54 27, kom. 605 319 677

Badania:
- badania kardiologiczne EKG, ECHO serca
- USG
- badania bakteriologiczne
- szeroki zakres badań krwi i moczu

Przychodnia w Swarzędzu to 26. placówka CenterMed. Grupa posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku. Placówki oferują szeroką opiekę medyczną od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi. Grupa CenterMed to ok. 2 milionów rocznie realizowanych świadczeń medycznych, ponad 100 tysięcy pacjentów zapisanych do lekarzy rodzinnych, ponad 200 podwykonawców i ok. 3000 klientów korporacyjnych. CenterMed prowadzi działalność w zakresie profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera różnorodne inicjatywy, mające na celu poprawę zdrowia społeczeństwa, m.in. poprzez edukację zdrowotną, aktywizację seniorów, pomaga kołom diabetyków.

Dane teleadresowe:
CenterMed Swarzędz
ul. Tysiąclecia 20A
62-020 Swarzędz
Telefony:
- Rejestracja Główna: 61 883 27 70, 507 411 225
- Stomatologia i zdrowe odżywianie: 61 817 54 27, 605 319 677
Strona internetowa:
www.lekarzswarzedz.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00


CenterMed - ul. Tysiąclecia 20A, Swarzędz:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Oferta przychodni CenterMed w Swarzędzu - ulotka:

Artykuł promocyjny

piątek 05 lutego 2016 - 07:26:57 | Komentarze wyłączone
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama