Zaloguj się | Rejestracja

Dofinansowanie budowy instalacji kanalizacji


Dofinansowanie budowy instalacji kanalizacji

Fundacja "Dziecko w Centrum" we współpracy z Aquanet SA przedstawiła propozycję dofinansowania wykonania podłączenia wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej budynku do istniejącej studzienki na przyłączu kanalizacyjnym. Dofinansowanie może obejmować do 50% wartości faktury albo rachunku za wykonane podłączenia, jednak nie więcej niż 800,00 zł brutto.


Oferta dotyczy odbiorców, którzy mogą podłączyć się do sieci kanalizacyjnej przekazanej w eksploatację firmie Aquanet, z której odbywa się zrzut ścieków.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest:

1. Posiadanie na terenie nieruchomości wykonanego zgodnie z prawem przyłącza kanalizacyjnego wraz ze studnią.
2. Wykonanie odcinka instalacji wewnętrznej od studni zlokalizowanej na nieruchomości do połączenia z instalacją kanalizacji sanitarnej wychodzącej z budynku w okresie między 4.11.2015 r. a 30.06.2016 r.
3. Posiadanie faktury lub rachunku wystawionego przez wykonawcę za wybudowany odcinek instalacji wewnętrznej od studni do instalacji kanalizacji sanitarnej wychodzącej z budynku.
4. Zawarcie umowy na odprowadzenie ścieków ze spółką Aquanet SA oraz uzyskanie oświadczenia o spełnieniu warunków dofinansowania podłączenia.
5. Dochód na jedną osobę w gospodarstwie domowym nie może być wyższy niż 1.287,00 zł.


Reklamy Google:


Więcej informacji na stronie Aquanet.pl, tel. 61 832 84 20, 725 050 555, w godzinach otwarcia biura Aquanet (pon. 9-17, wt-pt 9-15). Kontakt osobisty pod adresem ul. Piątkowska 117/119 w Poznaniu.

Oferta dotycząca dofinansowania jest ważna do 30.06.2016 r.

Źródło: Aquanet.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 03 lutego 2016 - 10:59:17 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama