Zaloguj się | Rejestracja

Restauracje w Swarzędzu

RESTAURACJE
Zanim wyruszysz na poszukiwania restauracji
w Swarzędzu, sprawdź które miejsca polecamy. Poznaj adresy, godziny otwarcia i menu. Smacznego!

Restauracje na mapie Swarzędza:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Lista restauracji:
papis.jpgRestauracja SMAKOVITA
HOTEL 3, ul. Św. Marcin 1, 62-020 Swarzędz

Zapraszamy do odnowionej Sali Restauracyjnej w Hotelu 3 w Swarzędzu. Nasze potrawy, bazujące na tradycyjnej kuchni polskiej, są cenione wśród naszych gości jako smaczne, swojskie, apetycznie i obficie podane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu niezapomnianych uroczystości rodzinnych od chrzcin i komunii poprzez imprezy imieninowe i urodzinowe oraz spotkania firmowe, a także wesela. Cyklicznie organizujemy zabawy taneczne, takie jak Andrzejki, zabawy karnawałowe czy Sylwester. Zapewniamy oprawę muzyczną, która znakomicie podkreśli klimat spotkania. Stypy organizujemy już od 23 zł za osobę. Nasza sala pomieści do 100 osób.

SMAKOVITA! ...tutaj najesz się do syta!Telefony:
- Szefowa kuchni: +48 501 767 491
- Recepcja: +48 61 651 02 44
- Menedżerka hotelu: +48 697 067 904
Strona www: www.hotel3.poznan.pl/restauracja
Facebook: www.facebook.com/smakovita


Ristorante Camerino
ul. Cieszkowskiego 62, 62-020 Swarzędz

Restauracja na terenie Swarzędza,
która specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim klientom doskonałe zupy, makarony, pizze, dania mięsne, rybne, owoce morza i warzywa. Nieocenioną zaletą Camerino jest fakt, że wszystkie dania z karty można zamówić również do domu z bezpłatnym dowozem. Wnętrze restauracji wita odwiedzających ciepłymi barwami i wystrojem, dzięki czemu już od początku robi się miło i przyjemnie, a później jest już tylko lepiej.

Telefony:
+48 61 651 50 31
+48 61 651 50 39
Strona www: www.camerino.pl


Restauracja
Pałacyk pod lipami

ul Poznańska 35, 62-020 Swarzędz

Restauracja Pałacyk pod lipami mieści się w stylowym pałacyku myśliwskim, usytuowanym w starym parku, w sąsiedztwie Skansenu Pszczelarskiego i słynnej całorocznej ekspozycji uli. Bliskie sąsiedztwo przyrody ze starymi dębami i stawami na czele sprawia, że w tym miejscu choć na chwilę można oderwać się od szarej codzienności i zapomnieć o wszelkich troskach. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej, a specjalność szefa kuchni to polędwiczki w sosie gorgonzola, pieczona kaczka oraz żurek.

Telefony:
+48 61 817 31 47
+48 61 817 51 32
Kontakt e-mail: palacykpodlipami@palacyk.com.pl
Strona www: www.palacyk.com.pl


Restauracja Don Lucci
ul. Poznańska 6, 62-020 Swarzędz

Restauracja Don Lucci mieści się w centrum Handlowym ETC przy trasie z Poznania do Warszawy. Jest nie tylko ulubioną restauracją przejeżdżających tędy turystów, ale również jedną z ulubionych mieszkańców Swarzędza, Poznania i okolicznych wiosek przyjeżdżających na zakupy do Centrum ETC. Serwowane dania to przede wszystkim dania kuchni włoskiej. Restauracja prowadzona jest przez dwóch braci Mauro i Maximiliana Lucci, którzy przed laty przybyli z Włoch i tu osiedli. Aby poczuć prawdziwy smak Włoch nie można pominąć tego punktu na kulinarnej mapie Swarzędza.

Telefony:
+48 61 665 09 48
+48 61 665 10 48
Kontakt e-mail: ristorante@donlucci.pl
Strona www: www.donlucci.pl


Restauracja Pod 11-tką
ul. Rynek 11, 62-020 Swarzędz

Restauracja w samym centrum Swarzędza, z widokiem na zabytkowy ratusz. Wystrój wnętrza jest bardzo stylowy i elegancki, ale jednocześnie kameralny, co sprawia, że goście czują się tutaj bardzo przytulnie i komfortowo. W okresie letnim przed budynek restauracji wystawiane są stoliki, aby można było cieszyć podniebienie pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Restauracja Pod 11-tką specjalizuje się w kuchni włoskiej i francuskiej, oferuje również przepyszną kawę i gorącą czekoladę.

Telefon: +48 61 651 17 77
Kontakt e-mail: restauracja@bystry.pl
Strona www: www.restauracja.bystry.pl


szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama