WiadomośćRuszają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie
(Kategoria: Swarzędz - wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 15 kwietnia 2016 - 17:11:00


Ruszają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Po zimowej przerwie na piłkarską scenę powracają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 4,5 tysiąca młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych. W sobotę, 16 kwietnia o godz. 10:00 zapraszamy na rozgrywki, które odbędą się na Orliku przy SP nr 5 na Mielżyńskiego 3A w Swarzędzu. Młodzi mieszkańcy Swarzędza będą walczyć o najwyższe trofea.


O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

"Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych "syndromu drużyny", ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem "z lokalizacji do Reprezentacji", chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozbijając swój talent" - mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

Reklamy Google:


To właśnie turniej ma służyć podsumowaniu dotychczasowych prac i starań. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności i uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Serdecznie zapraszamy na kolejne rozgrywki, które odbędą się 16 kwietnia o godzinie 10:00 na Orliku przy SP nr 5 na Mielżyńskiego 3A w Swarzędzu.

Źródło: Akademia Piłkarska Reissa

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Sukcesy młodych piłkarzy ze Swarzędza

Młodzi piłkarze ze Swarzędza zakończyli sezon Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich na pierwszym miejscu w tabeli swojej grupy. Drużyna ze Swarzędza okazała się bezkonkurencyjna. Wyprzedzając swoich przeciwników z Pobiedzisk, Gniezna oraz Wrześni, zdobyła łącznie 18 punktów w 9 meczach w ramach rozgrywek grupy C (rocznik 2003-2004).Źródło: 24 Swarzędz - Portal Mieszkańców > Swarzędz > Metropolia Poznań
( http://24swarzedz.pl/news.php?extend.1901 )